• ROK SZKOLNY 2023/2024

• GMINNE ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE NA SALI GIMNSTYCZNEJ

Janowo 30.11.2023

CZWÓRBÓJ SPRAWNOŚCIOWY

W dniu 30.11.23 r.  odbyły  się gminne zawody sprawnościowe na sali gimnastycznej dla klas I-III. Dla  klas IV-VIII był  Czwórbój Sprawnościowy.

Celem zawodów:

1. Propagowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw prozdrowotnych.

2. Integracja uczniów szkół Gminy Janowo.

3. Podnoszenie sprawności uczniów w ramach programu 'Trzymaj formę'.

KONKURENCJE CZWÓRBOJU:

1. Bieg 4x10m.

2. Skłony z leżenia tyłem / 30 sek./.

3. Trójskok obunóż z miejsca.

4. Rzut piłką lekarską w tył ponad głową.

W zawodach wzięło udział 11 uczniów klas I-III oraz 20 uczniów klas IV-VIII.

SEŁECKO - GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ.

Jagarzewo 16.12.2023

W dniu 16.12.2023 r. odbył się Gminny turniej piłki halowej, organizowany przez Sołectwo Jagarzewo i Urząd Gminy w Janowie.

W turnieju brały udział szkoły podstawowe z terenu Gminy Janowo, Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących z Jagarzewa oraz drużyna sołecka z Jagarzewa i  Muszak.  Szkołę Podstawową w Muszakach  reprezentowały dwie drużyny - grupa młodsza chłopców klas IV - VI oraz  grupa starsza chłopców klas VII - VIII.

1. Grupa chopców klas IV-VI zajęła pierwsze miejsce - remisując z uczniami SP z Janowa  - wynik: MUSZAKI - JANOWO /2 : 2/.

2. Grupa starsza chłopców klas VII-VIII wygrała mecz z uczniami SP z Janowa - wynik: MUSZAKI - JANOWO /6 : 3/.

Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących z Jagarzewa reprezentowała jedna drużyna chłopców.

Sołectwo Jagarzewo reprezentowała jedna drużyna chłopców.

Sołectwo Muszaki reprezentowała jedna drużyna.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki.

Opracował: