• ROK SZKOLNY 2023/2024

• GMINNE ZAWODY SPRAWNOŚCIOWE NA SALI GIMNSTYCZNEJ

Janowo 30.11.2023

CZWÓRBÓJ SPRAWNOŚCIOWY

W dniu 30.11.23 r.  odbyły  się gminne zawody sprawnościowe na sali gimnastycznej dla klas I-III. Dla  klas IV-VIII był  Czwórbój Sprawnościowy.

Celem zawodów:

1. Propagowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw prozdrowotnych.

2. Integracja uczniów szkół Gminy Janowo.

3. Podnoszenie sprawności uczniów w ramach programu 'Trzymaj formę'.

KONKURENCJE CZWÓRBOJU:

1. Bieg 4x10m.

2. Skłony z leżenia tyłem / 30 sek./.

3. Trójskok obunóż z miejsca.

4. Rzut piłką lekarską w tył ponad głową.

W zawodach wzięło udział 11 uczniów klas I-III oraz 20 uczniów klas IV-VIII.

SEŁECKO - GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ.

Jagarzewo 16.12.2023

W dniu 16.12.2023 r. odbył się Gminny turniej piłki halowej, organizowany przez Sołectwo Jagarzewo i Urząd Gminy w Janowie.

W turnieju brały udział szkoły podstawowe z terenu Gminy Janowo, Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących z Jagarzewa oraz drużyna sołecka z Jagarzewa i  Muszak.  Szkołę Podstawową w Muszakach  reprezentowały dwie drużyny - grupa młodsza chłopców klas IV - VI oraz  grupa starsza chłopców klas VII - VIII.

1. Grupa chopców klas IV-VI zajęła pierwsze miejsce - remisując z uczniami SP z Janowa  - wynik: MUSZAKI - JANOWO /2 : 2/.

2. Grupa starsza chłopców klas VII-VIII wygrała mecz z uczniami SP z Janowa - wynik: MUSZAKI - JANOWO /6 : 3/.

Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących z Jagarzewa reprezentowała jedna drużyna chłopców.

Sołectwo Jagarzewo reprezentowała jedna drużyna chłopców.

Sołectwo Muszaki reprezentowała jedna drużyna.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki.

BIEGI ULICZNE

Janowo 21.05.2024

Nasi uczniowie brali udział w biegach ulicznych organizowanych przez Urząd Gminy w Janowie.

Startowali uczniowie klas I-III oraz klas IV-VIII.  Udział wzięło 5 szkół z powiatu nidzickiego.

Uczennica klasy drugiej Klaudia Konieczna zajęła trzecie miejsce,

Uczennica klasy trzeciej Marcelina Jabłonowska zajęła trzecie miejsce,

Uczennica klasy szóstej Olivia Dręczewska zajęła drugie miejsce,

Z naszej szkoły startowało 21 uczniów.

Opracował: